Bebek sahibi olmayı düşünüyoruz uzun zamandır olmayınca doktorumun isteği üzerine rahim filmi çekildim anestezi alarak sonrasında da cipro antibiyotik tedavisine başladım bu ay korunmak gerekli mi yoksa korunmadan bebek sahibi olursam sıkıntı olabilir mi?

Merhaba sorum şu ;bebek sahibi olmayı düşünüyoruz uzun zamandır olmayınca doktorumun isteği üzerine rahim filmi çekildim anestezi alarak sonrasında da cipro antibiyotik tedavisine başladım bu ay korunmak gerekli mi yoksa korunmadan bebek sahibi olursam sıkıntı olabilir mi teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : İlaç kullanımından sonraki adet döngüsünde hamile kalmanız daha doğru olacaktır.