Beklenen adet tarihinde 7 günlük gecikmeden sonra yapılacak olan gebelik testi hamile olabilir anlamına mı geliyor ?

Tahlil.com Cevabı : Düzenli olarak adet gören birisi için bu süre gebelik testi için uygun bir zamandır.Bu sürede yapılan gebelik testi sonucuna göre hamilelik konusunda bilgi sahibi olunabilir.