Belirttiğim değerler normal değerlerimden çok düşük

Merhaba; hgb 8.7 - hct 26.8 - mch 26.8 - mchc 32.6 - lym %7.8- mon %2.3 - eos 0.8 - lym 0.8 - mon 0.2 yukardaki belirttiğim değerler normal değerlerimden çok düşük ve wbc 107 -neu %88-neu 9.5 değerlerimde normal değerlerime göre çok yüksek bulunmakta.Hamile değilm yorumlarınızı rica ederim.

Tahlil.com Cevabı : Hgb değeriniz düşük. Bir hematoloji uzmanına muayene olmalısınız. Hgb düşüklüğünün nedeni bulunmalı ve ona göre bir tedavi verilmeli.