Bel,kasık,gögüs agrısından şikayetçiyim 1 haftadır sürüor hafif ateşte olabilior

merhaba ,ben adet tarihim gemeden 7 gün önce agrılarımdan şikayet ederek doktora gittim. beta hcg degerim 1,2 çıkttı ve tahlillerimin temiz olduğunu söyledi ama agrılarımın neyden kaynaklandığını söylemedi. bel,kasık,gögüs agrısından şikayetçiyim 1 haftadır sürüor hafif ateşte olabilior

Tahlil.com Cevabı : Ağrı ve ateş  şikayetleriniz için bir dahiliye uzmanına muayene olabilirsiniz.