ben 1 ay önce sürtünme olayı bile olmadı ön sevişme ama adet olmuyorum yanımdada başlmadı?

kolay gelsin ben 1 ay önce sürtünme olayı bile olmadı ön sevişme ama adet olmuyorum yanımdada başolmadı. ama adet zamanım gecikti hamilelik belirtilerini okuyorum bazıları uyuyor ama korkuyorum acaba pskolojikmen mi olmuyorum test yaptım negatif çıktı yardım ederseniz memnun olurum.

Tahlil.com Cevabı : Hamile değilsiniz.