Ben 1 hafta önce falan çarpıntı yüzünden

iyi günler.. ben 1 hafta önce falan çarpıntı yüzünden gece acile gittim ve orda bana tahliller yapıldı... tahlillerde herşey normaldi yalnızca total bilirubin 1.7 direkt biluribin 0.484 Ldh 219 çıktı hemogram sonuçlarında ise Mon 2 Mon% 34,7 çıktı.Mon% çok yüksek olduğu için korktum.yorumlarmısınız

Tahlil.com Cevabı : Diğer sonuçlarınız normal ise bu testler önemli değildir.. Normal sayılır..