Ben 11 haftalık hamileyim.idrar tahlili sonuçlarım şöyle ; renk : sarı, görünüm : berrak, dansite : 1010, ph : 6,5...

Ben 11 haftalık hamileyim.idrar tahlili sonuçlarım şöyle ; renk : sarı, görünüm : berrak, dansite : 1010, ph : 6,5, protein negatif, nitrit negatif, glikoz negatif, keton negatif, blirubin negatif, ürobilinojen normal, mikroskobi : her sahada 3-4 lökosit , 3-4 epitel hücresi görüldü sonucu yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Bir şikayetiniz yoksa,normal olarak değerlendirilebilir sonucunuz