Ben 1.5 yıl önce labaravuara gittim kart test çalışıldı ve sonucun şüpheli olduğu söylendi?

hocam ben 1.5 yıl önce labaravuara gittim kart test çalışıldı ve sonucun şüpheli olduğu sölendi bana(herhalde çift çizgiymiş).. bunun üzerine hemen bir devlet hastanesine gittim elisa testi yaptirdim sonuç negatif çikti.2 şer aylık araliklarla 4 ayri hastanede tam 6 defa elisa testi yaptirdim sonuçlar hep negatifti.13üncü aydan sonra yaptırmadım.kart test kafamı kurcaliyor bana ne önerirsiniz?

Tahlil.com Cevabı : Kart testi güvenilir bir yöntem değildir.ELİSA yöntemi çok daha güvenilirdir.Bu sonuçlarınızda negatif çıkmış.Sorun yok