Ben 2 kere regl i oldum. Fakat doğum kontrol hap kullanıyorum. Eşimin isteği üzerinede 2. regl imin sonunda tekrar kan testi yaptırdım.

Merhabalar. Ben 2 kere regl i oldum. Fakat doğum kontrol hap kullanıyorum. Eşimin isteği üzerinede 2. regl imin sonunda tekrar kan testi yaptırdım. Beta HCG değeri 2.00 çıktı. Acaba neden bu değer bu kadar yüksek? Ve normal bir kadında beta HCG değeri sürekli bulunur mu? İlginiz ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı : Yüksek falan değil normal değer hamilelik yok, sitemizin arama motorunu kullanarak beta hcg ye dair sorulmuş soru ve cevapları inceleyin