Ben 22 Ekim'de regly oldum.4 Kasım ve 8 Kasımda eşimle birlikteliğimizden belirli bir süre sonra hamilelik belirtileri gibi belirtiler yaşadım?

Ben 22 Ekim'de regly oldum.4 Kasım ve 8 Kasımda eşimle birlikteliğimizden belirli bir süre sonra hamilelik belirtileri gibi belirtiler yaşadığım için 13.11.2015'te kan testi yaptırdım. B Hcg 1.3 Reglyme 7 gün var. Hcg değeri yükselebilir mi? Teşekkür

Tahlil.com Cevabı : Tavsiyemiz adet dönemini beklemeniz. Gecikme yaşama halindeyse gebelik testi yaptırmanız. Eğer hamilelik söz konusuysa muhtemelen değeriniz yükselecektir.