Ben 22 yaşındayım adetli değilken c125 testi yaptırdım 69 çıktı sol yumurtalığımda 7cm çapında kist var. Kanser miyim?

Ben 22 yaşındayım adetli değilken c125 testi yaptırdım 69 çıktı sol yumurtalığımda 7cm çapında kist var ne olduğunu bulamadılar bir bilgide vermiyorlar git gel git gel üç ayda kist ikiye bölünmüş yardımcı olur musunuz kanser miyim ben?

Tahlil.com Cevabı : Tümör markırları tanı koydurucu değildir, eğer doktorunuzun şüphesi olsaydı kist çıkarılırdı..