Ben 23 yaşındayım trigliserid 998 total kolesterol 340 trombosit 439 çıktı. Nasıl düşürebilirim ve ne yapmam gerekli ?

Tahlil.com Cevabı : Trigilserit ve kolesterol değerleriniz çok yüksek.Biran önce tercihen bir endokrinoloji uzmanına başvurun,muhtemelen kolesterol düşürücü ilaçlar davereceklerdir.Trombosit değeriniz ise aşırı yüksek değil,daha sonra tekrar edilebilir,daha da yüksek çıkarsa bir hematoloji uzmanına başvurabilirsiniz