Ben 2.5 senedir sürekli idrar yolu intihabı yaşıyorum. ilaç tedavisi görüyorum?

Ben 2.5 senedir sürekli idrar yolu intihabı yaşıyorum. ilaç tedavisi görüyorum ilaçlar bitiyor 1 ay geçiyor yine tekrarlıyor. bu tahilliler de lokosit 2392 eritrosit 672,2 hemoglabin 250 çıktı. ne yapmam gerekiyor

Tahlil.com Cevabı : İdrar kültürü testi de yapılması ve bir üroloji uzmanına danışmanızda yarar var