Ben 25. ve 47. günlerde Ankara'da özel bir labda HIV Combi testi oldum,doktor hanım 60. günden sonra herhangi bir günde tekrar test olmamı önerdi.

Ben 25. ve 47. günlerde Ankara'da özel bir labda HIV Combi testi oldum ( ELFA yöntemi ile yapılmıştır yazıyor). (Ag/Ab) sonuçlarım negatif. Fakat doktor hanım 60. günden sonra herhangi bir günde tekrar test olmamı önerdi. Sizin cevaplarınız ile karşılaştırdım ve niye 60. gün?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızı normal fakat maalesef bazen özel laboratuvarla rgerekli gereksiz bu testleri yaptırıyorlar.Sitemizde genel olarak sizin gibi HIV korkusu olan ziyaretçilerimize kendi başına HIV testi yaptırmamaları konusunda defalarca uyarılarda bulunduk.Anlaşılan biz söylüyoruz, sizin bir kulağınızdan giriyor bir kulağınızdan çıkıyor.Aşağıdaki bağlantıyı dikaktle okuyunuz...http://tahlil.com/tahlilcom-uyariyor-doktorunuza-danismadan-hiv-testi-yaptirmayin