Ben 26 yaşında 2 çocuk annesiyim.Bir hafta önce bayılıp hastaneye kaldırıldım?

Ben 26 yaşında 2 çocuk annesiyim.Bir hafta önce bayılıp hastaneye kaldırıldım,kanımın çok düşük oldugu anemi derecesinde oldugu söylendi ayrıca şeker tahlili yapıldı 185 çıktı.bende buna istinaden açlık ve tokluk şekerimi ölçtürdüm açlık 99 tokluk 120 çıktı sizce ben ne yapmalıyım bu konuda bilgim yok nereye başvurmalıyım...

Tahlil.com Cevabı : Eklemenin faydası olur diye düşündüm.Son dönemlerde halsizlik gözlerimde yanma var sürekli su içme ihtiyacı ve çok fazla uyuyorum.Kilo kaybı yok. Ama herhangi bir bilgiye sahip degilim lütfen bu konuda bir fikir verin ben nereye gitmeliyim.