Ben 3 ay önce ilişkiye girdm. adet oluyorum fakat siyah kan geliyor, sonra düzeliyor.

Ben 3 ay önce ilişkiye girdm. adet oluyorum fakat siyah kan geliyor, sonra düzeliyor. ilikşiden 6 hafta snra test yaptm negatifti. 8. hafta tekrar yaptım çok az bir çizgi görür gibi oldum. çizginin yeri belli ama kırmızılık yoktu. içimde sinmedi bidaha yaptm negatfti. hamilemiyim? gögülerim acıyor

Tahlil.com Cevabı : 3 kez yaptığınız test negatif ise sorun görünmüyor..