Ben 30 yaşında bir erkeğim. pen*ste boşalma sırasında yanma ve ağrı olduğu için idrar testi yaptırdım protein: + bilirubin: negatif glugoz: negatif

Ben 30 yaşında bir erkeğim. pen*ste boşalma sırasında yanma ve ağrı olduğu için idrar testi yaptırdım protein: + bilirubin:negatif glugoz:negatif keton:negatif ph:6 nit:negatif dansite:1033 ürbilinojen: + renk:sarı eritrosit:4 löksit:1 okzlat kristali:0 hyelan si:0 yassı eptel:1 bak:0 amor 0

Tahlil.com Cevabı : İdrarda protein çıkması normal değildir, bunun bir çok nedeni olabilir.Nedenlerinin araştırılması, tanı ve tedavisi için Nefroloji bölümüne başvurmakta yarar var.Aşağıda idrar tahlilinde protein çıkmasına dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/idrar-tahlilinde-protein-cikmasi-ne-anlama-gelir