Ben 31 yaşındayım , 2 tane düşük yaptım. Daha sonra genetik araştırma yapıldı ve sonucu aşağıda ki gibidir,,,

Ben 31 yaşındayım , 2 tane düşük yaptım. Daha sonra genetik araştırma yapıldı ve sonucu aşağıda ki gibidir. MTHR A1298 C VE FACTOR XIII V34L gen bölgelerinde homozigot mutant ve PAI-1 genotipinin 4G/5G olduğu belirtilmiş.Yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Genetik testler spesifik testlerdir,sonuç raporunun tüm detayları incelenmelidir. Bunu en iyi tetkiki isteyen ve klinik durumunuzu bilen doktorunuz yorumlayacaktır