:Ben 35 gün önce kürtaj oldum. ilk adetim 4 gün önce bitti bugün akıntı ve kokudan rahatsız olduğum için doktora gittim gebelik testi istedi sonucu aldım 6.21cıktı?

Ben 35 gün önce kürtaj oldum. ilk adetim 4 gün önce bitti bugün akıntı ve kokudan rahatsız olduğum için doktora gittim gebelik testi istedi sonucu aldım 6.21cıktı.hamile olacagıma imkan vermiyorum çünkü kürtajdan sonra korunarak birliktelik yaşadım eşimle.fakat sonuç kafamı karıştırdı sonuca göre 0.2 -1 hafta arası hamilelik görünüyor.sizin düşüncenizi öğrenebilir myim?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeri 6,21 çıkmış.Hamilelikten söz etmek için en az 20 olması gerekiyor.Negatif sonuç bu haliyle