Ben 38 yaşında bir bayanım son bir iki senedir özellikle son aylarda artan unutkanlığım var

Merhaba Öncelikle böyle bir hizmet verdiğiniz için teşekkür ederim.. Ben 38 yaşında bir bayanım son bir iki senedir özellikle son aylarda artan unutkanlığım var.ve birde basit şeyleri bile algılayamıyorum.odaklanmaya çalışıyorum..sizce sorunum ne olabilir ve hangi doktorla görüşmeliyim.

Tahlil.com Cevabı : Bir nöroloji doktoru ile görüşmenizi öneririz. Bu konuyla ilgili detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. tahlil.com/genc-yasta-ortaya-cikan-unutkanlik-hafife-alinmamalidir