Ben 39 yaşında bir bayanım; her kan sayımında PLT düşün çıkıyor?

Ben 39 yaşında bir bayanım; her kan sayımında PLT düşün çıkıyor, Bu seferde 114 bunu nasıl düzelte bilirim.Sağlıklı beslenme anlamında ne yemek gerekir bu oranın normal seviyelere gelmesi için.

Tahlil.com Cevabı : Ciddi bir düşüklük yok plt değerinizde.Şu aşamada belirli aralıklarla kontrol yaptırmanız uygun olacak