Ben 41 yasindayim.Bu bebegi dunyaya getirebilirmiyim?

Ben 41 yasindayim. Kan testi yaptirdim. HCG-BETA 57.99 cikti. 3 gun sonra tekrar yaptirdigim da 136.2 cikti. Daha once ki hamileligimde 33 hafta da Pre-eclampsia oldum. Ve hala tansiyon hastasiyim. Bu bebegi dunyaya getirebilirmiyim? Triot ve Insulin direncim var. Hepsi icin ilac kullaniyordum. :(

Tahlil.com Cevabı : Yakın ve düzenli doktor takibi öneririz..