Ben adet gunum zamaninda olup 1 gün olması ve diger günler de kanama damla damla olmasi arkasindanda bitimi sırasında kahverengi lekelenme gibi bi durum var bu

Ben adet gunum zamaninda olup 1 gün olması ve diger günler de kanama damla damla olmasi arkasindanda bitimi sırasında kahverengi lekelenme gibi bi durum var bu durum neyin habercisi olabilir birde doktora gitmem için bu durumda hangi zamanda gitmem gerekiyo ve hangi tahlilleri yaptirmamm gerekiyo 27 yaşında bekar bi insanim ve hipotiroidim de vardir bilgilendirirseniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı : kadın doğum doktoruna görünebilirsiniz.Doktorunuz size ne aralıkla geliceğiniz hakkında bilgi verecektir.