Ben adet olamıyorum senede 4 kere anca oluyorum bu şekilde hamilelik olusabilir mi ?

Merhaba hocam ben adet olamıyorum senede 4 kere anca oluyorum bu şekilde hamilelik olusabilir mi Karnım büyüdü hamilelikten supheleniyorum şimdiden

Tahlil.com Cevabı : Adet düzensizliğinizin araştırılması ve tahlil yapılması için en kısa zamanda bir kadın doğum doktoruna başvurun.Gebelik de olabilir.Bunun için de en kısa sürede gebelik testi yaptırın.