Ben adetimden iki gün sonra sürtünme yoluyla ilişki yaşadım ve boşalma vajinama oldu. bugün bir hafta geçti?

merhaba. ben adetimden iki gün sonra sürtünme yoluyla ilişki yaşadım ve boşalma vajinama oldu. bugün bir hafta geçti beyaz ve ara ara sarı süt kesiği gibi akıntılarım oluyor. hamilelik riskim var mıdır ?

Tahlil.com Cevabı : Tam bir birleşme olmadan gebe kalma durumu çok düşük. İçiniz rahat olsun  gebelik testi yaptırın.