Ben aşılama yaptırdım 14. gün test yaptırdım hcg değeri 44,31 çıktı?

Ben aşılama yaptırdım 14. gün test yaptırdım hcg değeri 44,31 çıktı birgün gün sonra tekrar yaptırmamı söyle doktorum 79,81 çıktı sonuç nedir kimyasal gebelik olabilirmi kasıklarımda bazen ağrı oluyor bilgi verir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Belirtiniz değerler hamilelik lehine, doktorunuz önümüzdeki günlerde ultrason ve beta hcg testleri ile izleminizi sürdürecektir