Ben aşılama yaptırdım ve aradan 12 gün geçtikten sonra beta hcg sonucum 0.585 çıktı

Ben aşılama yaptırdım ve aradan 12 gün geçtikten sonra beta hcg sonucum 0.585 çıktı bu ne demek gebelik başlangıcımı yoksa herhangi bir nedende yükselebilir mi lütfen sorumu yanıtlar mısınız

Tahlil.com Cevabı : Gebe olmadığınızı gösteren bir tahlil sonucu