Ben boğazımdaki şişlik ve 2 aydır sürek oksuruk(boğazımın gıcık yapmasından)için tahilil yaptırdım..

merhaba ben bpğazımdaki şişlik ve 2 aydır sürek oksuruk(boğazımın gıcık yapmasından)için tahilil yaptırdım sonuclar glukoz 72 wbc 11 neu 8,31 bu sonuclarım normal degerlerın dısında görünüyor.problem varmıdır

Tahlil.com Cevabı : Mutlaka Kulak Burun Boğaz uzmanına muayene olmanızı öneririz..