Ben bu evlilik dışı vay ilişkiye girdim vay kızlıgı bozuldu vay hamilemiyim diyenlere sesleniyorum

 Ben bu evlilik dışı vay ilişkiye girdim vay kızlıgı bozuldu vay hamilemiyim diyenlere sesleniyorum ar damarınız yırtılmıs sızın daha ne olsun be allah ıslah etsin ne dıyım yazık sızın anne babalarınızza yazık acıyorum.  Siteye gebelik testleriyle ilgili bilgi almak için girdim.. Girmez olaydım.. Ülkenin durumu içler acısı resmen.. Evlilikten soğuyor insan bunları okuyunca..

Tahlil.com Cevabı : Sayın ziyaretçimiz bu tür soru ve yorumlar sitemize en çok gelen başvurular, mecburen bu soruları da yanıtlamak ve yayınlamak durumunda kalıyoruz.

a********* :

arkadaşa katılıyorum .bunlar ahlaki çöküntü örnekleri sonrada hamile kalırmıyım yada kaldımmı diye telaşa düşüyorlar,sizin onlara cevap olarak evlilik dışı ilişkiye girmemelrini tavsiye etmeniz yerinde olacaktır.burası tahlil sitesi saçma sapan günlük aşklara cvp verilen yer olmamalı bence..