Ben dün sevgilimle ilşkiye girdim arkadan içime boşaldı ondan önce sürtünme oldu acaba hamile kalır mıyım

Ben dün sevgilimle ilşkiye girdim arkadan içime boşaldı ondan önce sürtünme oldu acaba hamile kalır mıyım çünkü ben kişisel temizliği biraz geç yaptım vajinama bulaşıp bulaşmadığını bilmiyorum lütfen yardım edin hamile kalır mıyım

Tahlil.com Cevabı : Vajına içerisine boşalma olmadığı sürece gebe kalınmaz.Bu durumda hamilelik çok düşük ihtimal.