Ben erkek arkadaşımla 2 gün önce arkadan ilişkiye girdim ama boşalıp boşalmadığından emin değilim o da emin değil. o günün akşamından beri mide bulantım var?

Ben erkek arkadaşımla 2 gün önce arkadan ilişkiye girdim ama boşalıp boşalmadığından emin değilim o da emin değil. o günün akşamından beri mide bulantım var hamile miyim ?

Tahlil.com Cevabı : an*l ilişki ile hamileliğin oluşumu söz konusu değildir. Eğer ilişki sırasında vajinaya sperm bulaşından şüpheleniyorsanız regl döneminizin gecikmesi durumunda gebelik testi yaptıra bilirsiniz.