Ben erkek arkadasimla birlikde oldum.Hic bir bosalma olmadi.Ama sonralar arkadan da birlikde olduk.3aydir adet olmuyorum

Ben erkek arkadasimla birlikde oldum.Hic bir bosalma olmadi.Amma sonralar arkadan da birlikde olduk.3aydir adet olmuyorum.Doktoruma iliskide oldugumu soyleyemedim.Amma normal dedi her sey.Nasil 3ay adet olmamak normal ola bilir?!Lutfen bana yardim edin :(

Tahlil.com Cevabı : Bir kadın doğum uzmanına başvurun.