Ben erkek arkadasımla ters ılıskıde bulundum 8 martta ve 27 martta eczaneden test alıp yaptım negatıf cıktı?

merhaba ben erkek arkadasımla ters ılıskıde bulundum 8 martta ve 27 martta eczaneden test alıp yaptım negatıf cıktı ustune 28 martta adet oldum normal sekılde bu durumda hala gebe olabılırmıyım mıdem bulanıyor psıkılojıkmı yoksa gebelık rıskı varmıdır ?????? tesekurler sımdıden cevabınız ıcın

Tahlil.com Cevabı : Şu durumda gebelikten söz edemeyiz