Ben gecen ay idrar yolu enfeksiyonu icin ilac ve fitil kullandim adetim gecikti acaba hamilelikten d

Tahlil.com Cevabı : Ben gecen ay idrar yolu enfeksiyonu icin ilac ve fitil kullandim adetim gecikti acaba hamilelikten dolayi mi adetim gecikti yoksa kullanilan ilaclar mi geciktirdi gebelik testi yaptim negatif cikti adetim 12 gun gecti simdiden tesekkurler