Ben geçen ay nişanlımla ilişkiye girdim 2 saat sonra ertesi gün hapı kullandım adetim 1 hafta geç geldi.?

 Ben geçen ay nişanlımla ilişkiye girdim 2 saat sonra ertesi gün hapı kullandım adetim 1 hafta geç geldi. bu ay hiç ilişkiye girmedim ama adetim 10 gündür gelmedi karnım ağrıyo adet belirtisi var fakat gelen yok acaba ertesi gün hapı etki etmedimi hamilemiyim ??

Tahlil.com Cevabı : Kanda beta hcg testine baktırın.