Ben hamileydim adetimden 1 hafta gecmisti ogrendim iki gun sonra kanamam basladi ve subat 16 da düsuk yaptim.

Ben hamileydim adetimden 1 hafta gecmisti ogrendim iki gun sonra kanamam basladi ve subat 16 da düsuk yaptim. Kanamam subat 28de bitti. 1hafta korunduk ve mart 7 den itibaren korunmadik. Mide bulantilarim cok. Hala adet görmedim bugun doktora gittim hcg testi 2,9 cikti. Hamile miyim acaba,

Tahlil.com Cevabı : Hamile değilsiniz, Beta HCG değeriniz düşük. 10 ve altı çıkan Beta HCG değerleri gebelik olmadığnı düşündürmektedir.Beta HCG testi ile ilgili detaylı bilgi almak ve konuya dair sorulmuş yüzlerce soru ve verilmiş cevabı okumak için tıklayınız...https://tahlil.com/blog/beta-hcg-gebelik-haftasina-gore-beta-hcg-degerleri-307