Ben hamileyim ve yaklaşık 4 5 haftalık hamileyim ultrasondan kesem göründü

 Ben hamileyim ve yaklaşık 4 5 haftalık hamileyim ultrasondan kesem göründü doktorum gayet güze iyi felan dedi acaba bebeği ne zaman görebilirim ve bebeği görememe şansım var mı ben asa hastasıyım

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com olarak önerimiz ise, bu aşamada doktorunuza  kontrollerinizi sürdürünAşağıdaki bağlantılardaki konuların da ilginizi çekeceğini umuyoruz.Gebelik varlığında kese ne zaman ultrason muayenesinde görülür?Kimyasal gebelik nedir?Gebelik haftasına göre tahmini Beta HCG değerleri nelerdir?