Ben hamileyim wbc 17,20 ve neu da 14.31 çıktı. Diğer değerlerim normal fakat doktor antibiyotik kullanmamı söyledi. Bu değerler bebek için bir sorun olur mu?

Tahlil.com Cevabı : WBC değerinizdeki yükseklik bir enfeksiyona bağlı olabilir.Ancak öncelikle enfeksiyon varsa,nereden kaynaklandığının ortaya koyulması gerekli,hemen antibiyotik kullanma yerine gerekirse bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına da danışarak ilave tahlillerle enfeksiyon nedeninin araştırılması daha anlamlı gözüküyor.