Ben hemşireyim elime çok kez iğne batırdım.Elisa sonuçlarım antı hıv 0.25 HBs ag 0.79 Antı hcv 0.03

Ben hemşireyim elime çok kez iğne batırdım.Elisa sonuçlarım antı hıv 0.25 HBs ag 0.79 Antı hcv 0.03 referans aralıkları minimum 0 maximum 0.9 teşekkür ederim.Hepatit b aşım vardı ama gözükmüyo 4 sene önce batırmıştım aileme geçme olasılığı nedir?.Sonuçlarımı yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Hemşire hanım merhaba.Sonuçlarınızda enfeksiyon bulgusu yok.Ancak Hepatit B aşısının tutup tutmadığını anlamak için Anti HBS testine ihtiyaç var.Ancak bize bu sonucu göndermemişsiniz.