Ben ilişki sonrasında ıkı kez adet oldum ama yaptıgım testlerden bırınde beyaz renksız gölge gıbı cızgı var ?

 Ben ilişki sonrasında ıkı kez adet oldum ama yaptıgım testlerden bırınde beyaz renksız gölge gıbı cızgı var dıkkatlı bakınca acaba o ıkıncı cızgının yerimi yoksa hamılelıkmı (ilişki sürtünme yoluyla kıyafetlerle)

Tahlil.com Cevabı : O halde beta hcg testi yaptırın.