Ben ilişkiye 2.5 ay önce girdim dün test yaptırdım sonuçlarım anti HBs(elisa) 243.5 referans 0-10 anti hcv 0.06 referans 0-1?

Ben ilişkiye 2.5 ay önce girdim dün test yaptırdım sonuçlarımanti HBs(elisa) 243.5 referans 0-10 anti hcv 0.06 referans 0-1HBsAG (ELİSA) 0.61HIV 1/2 0.15 referans 0-1son sorum ise ilerleyen zamanlarda tekrar test yaptırmama gerek varmı yani bu hastalık sonradan çıkarmı hocam teşekkür ederim kolay gelsin...

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal, problem yok.Korunmasız bir ilişki sonrası, partnerinizde HIV enfeksiyonu varsa, tabii ki hastalık bulaşabilir