Ben kan tahlili yaptırdım bazı değerler düşük çıktı. Yorumlayabilir misiniz? HGB=6.8 MCV=61.6

 Ben kan tahlili yaptırdım bazı değerler düşük çıktı. Yorumlayabilir misiniz? HGB=6.8MCV=61.6

Tahlil.com Cevabı : İleri derecede kansızlık bulgularınız var.Bunun nedeni araştırılmalı ve biran önce tedavi olmalısınız.Bir dahiliye veya hematoloji uzmanına başvurun