Ben kasık ağrm var dye gonoreden korkmuştum..

merhba. ben kasık ağrm var dye gonoreden korkmştm dr a gittim sadece kasık ağrısyla olmaz erkek arkadşnda varmı bişey dedi erkek erkdşmda hiçbi belrti yk ağrı akıntı flan. dr erkeklerde belrtisz asla iolmaz dedi doğrumu bu. birde yumurtalklarda ve rahmde bi yapışklk fln varsa ultrasnra görülrmü

Tahlil.com Cevabı : Bu tür korkulara neden kapıldığınızı bilmiyoruz ama kadın hastalıkları uzmanına giidip tüm şikayetlerinizi anlatıp, ayrıntılı muayene olmanızı öneririz..