Ben korunmasız ilişkiye girdim. Hamilelik varsa en erken ne zaman belli olur? Antidepresan ilaç kullanıyorum. Gebe kalma riskim varsa ilaca devam etmeli miyim?

Tahlil.com Cevabı : Eğer gebe kaldıysanız,keklenen adet gününüzün geceikmesi,ve 1 haftalık gecikmeyi takiben Beta HCG tetsini kanda yaptırmanız tanı koydurucudur.Eğer bebeği istiyorsanız,lustral tedavinize başlayan doktora da danışmak kaydıyla, ilaç kulllanım dozunu azaltabilir veya kesebilirsiniz.