Ben lupus hastasıyım. 27 yasındayım 4 yıllık evliyim anne olmak istiyorum doktorum değerlerime göre biraz daha beklememi söylüyor...

Ben lupus hastasıyım. 27 yasındayım 4 yıllık evliyim anne olmak istiyorum doktorum değerlerime göre biraz daha beklememi söylüyor.WBC 2,95 (normal aralık4,8-10,8) LY 0,59 (normal aralık 1,3-2,0) HGB 10.8 (normal aralık 14.0-15.0) C3 0,38 (normal aralık 0,90-1,80) idrarda bi r sorun yok siz ne dersiniz bu değerler çok mu sorunlu hamilelik için?

Tahlil.com Cevabı : Kronik bir hastalığınız var.Değrleriniz de genel olarak düşük.Hamilelik konusunda ise sizi değerlendiren ve takip eden doktorunuzla kadın doğum doktorunun görüşleri önemli olacaktır.