Ben nasıl zayıflayabilirim

merhabalar . Ben 26 yaşındayım yaklaşık iki yıl içerisinde 20 kilo aldım sayılır. diyetisyene başvurdum önce test yapıldı fakat testleri daha gösteremedim . merak ettiğim tüm değerler normal ama glukoz 88 ,insülin 19,01 homa ır ise 4,13 çıktı . Ben 2,5 nasıl zayıflayabilirim

Tahlil.com Cevabı : Tüm testlerinizi değerlendirerek diyetisyen size söyleyecektir..