Ben ne demek istediğinizi anlayamadım 16 yaşındayım sevgılımle sürtünmeli ilişki yaşadık onda baksır vardı sonradan bir defa çıkardı

Merhaba ben ne demek istediğinizi anlayamadım 16 yaşındayım sevgılımle sürtünmeli ilişki yaşadık onda baksır vardı sonradan bir defa çıkardı baksırını ama bende iç çamaşırı vardı acaba hamile olma olasılığım nedir yardımcı olurmusunuz lütfen

Tahlil.com Cevabı : Genç okurlarımızdan sıklıkla bu tür sorular geliyor, bir çoğu da cinsel konularda bilgisizlikten kaynaklanıyor.Önvelikle merakınızı giderelim  bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki bağlantılarımızda bulabilirsiniz.Hamilelik nasıl anlaşılır? Hangi tür ilişkilerde hamilelik ihtimali bulunmaktadır?Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?