Ben nisanın 12 de adet gördüm.ve altı gün sürdü ve şu anda adet görmeme 4 gün var

merhaba ben nisanın 12 de adet gördüm.ve altı gün sürdü.ve şuanda adet görmeme 4 gün var.fakat göğüslerimde büyüme karnımda sancı sanki adet sancısı gibi ama böyle gerilme ve bıçak sancıcı gibi oluyor.ve aşırı derecede bir yorgunluk ve acıkma hissi var.sizce hamilemiyimdir.

Tahlil.com Cevabı : Şimdiden hamile olup olmadığınızı bilemeyiz ama beklenen adet tarihinde gecikme olursa hamile olma ihtimaliniz bulunur.