Ben rahimden kultur testi yaptirdim. Lokosit degerim 10- 12 araliginda cikti ve E. Coli bakterisi urediği ortaya çıktı.. Normal mi acaba.

 Ben rahimden kultur testi yaptirdim. Lokosit degerim 10- 12 araliginda cikti ve E. Coli bakterisi urediği ortaya çıktı.. Normal mi acaba. Ne yapmam gerek. Iyi calismalar hocam.

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda bir enfeksiyon bulgusu var.Doktorunuz gerek görürse antibiyotik tedavisine başlayacaktır.