Ben rh- eşim 0+ kan uyuşmazlığım var. İlk hamıleliğim 28.haftası

en rh- eşim 0+ kan uyuşmazlığım var.ılk hamıleliğim 28.haftası ve doğumda iğne oldum.oğlum 6 ve yasında iken 2kürtajım oldu ve iğne yok..30nisanda son adet 28mayıs 28.6 1haziran401bhcg.bu 4.gebelik problem olurmu?bırısınin 2.3 bebegı karnında öldü kan uyumazlığından dedıler.indireckt testım-çıktı

Tahlil.com Cevabı : Kan uyuşmazlığı ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. http://tahlil.com/kan-uyusmazligi-ve-kan-uyusmazligi-testi